Faktor chcenia

Posledný mesiac, som bol skúšaný. Mal som dlhodobí cieľ, ktorý sa práve v uplynulom mesiaci, mal zmeniť na úspech alebo neúspech.

Všetko začalo ešte v januári. Bolo za tým veľa prehovárania sa. Nie preto, že by som to nechcel, ale preto, lebo to znamená pre mňa veľa. Pretože, pokiaľ ťa tvoje sny nedesia, nie sú dosť veľké. Takže všetko bolo na mne. To, ako veľmi som túžil uspieť a posunúť sa na ďalšiu úroveň. Práve v posledných týždňoch, sa o všetkom rozhodovalo. Náročnosť stúpla hlavne tým, že som mal konkurenciu. Každý z nás, mohol vytlačiť toho druhého. Počas tej doby, bolo vidno ako niektorý strácajú vieru. Vieru v samých seba, vieru, že to dokážu. Popravde boli aj u mňa pochybnosti, pri pohľade na ostatných. No to, ako veľmi som chcel uspieť, nakoniec porazilo skúsenosti. Musel som ísť na 110% percent, pretože ostatný išli na 100% čo by nemuselo stačiť aj u mňa.

Základom bolo, stále si veriť. Dokazovať, že si hodný toho aby si postúpil. Polož si otázku. Veril by si niekomu, kto neverí sám sebe? Pravdaže, musíš sa tak aj správať. Je jedno čo hovoríš, ak tvoje činy poukazujú na niečo iné. Veľa ľudí hovorí, chcel by som byť tým, alebo byť tam. Ak sa ale spýtaš, prečo sa o to nesnaží? Zažiješ hurikán, v podobe výhovoriek. Ja vtedy väčšinou počujem len, bla, bla, bla. Musíš sa každé ráno zobudiť a pracovať na tom, aby dnešok bol lepší, ako včerajšok. Bude to znamenať, spraviť niečo, čo si nikdy pred tým neurobil. Pretože, pokiaľ budeš robiť dookola to isté, budeš mať stále to isté. Nič sa nezmení.

Je možné, aby sa obyčajný človek, stal neobyčajným. Všetko je o tom veriť sám sebe, chcieť uspieť. Byť hladný do úspechu. Musíš niečo obetovať, byť odhodlaný, nezastaviteľný, nepripúšťaj inú možnosť ako úspech. Bude to stáť veľa. Najväčšie zadosťučinenie je chvíľa, keď všetka tá bolesť, tá obetavosť, prebdené noci, skoré rána, budú dávať zmysel.

“AK SI ĽUDIA VÁŽNE MYSLÍTE, ŽE STE MENTÁLNE VYHORELI. DAJTE SI DEŇ VOĽNA A CHOĎTE DO NEMOCNICE. CHOĎTE DO KRÍDLA KDE SÚ ĽUDIA S RAKOVINOU. POZRITE SA NA 4 ROČNÉ DIEŤA, KTORÉ NEZAŽIJE SVOJE TEENAGERSKÉ OBDOBIE, PRAVDEPODOBNE SA NEDOŽIJE SVOJICH ĎALŠÍCH NARODENÍN. CHOĎ A POZRI NA NIEKOHO, KTO JE FYZICKY ALEBO MENTÁLNE POSTIHNUTÝ, ALEBO NA VOJAKA, KTORÝ SA VRÁTIL Z VOJNY BEZ NÔH. POZRI SA MU DO OČÍ A POVEDZ MU, TAK, AKO TAM PRED NÍM STOJÍŠ, ŽE SI VYHORENÝ. ŽE NECHCEŠ VIAC POUŽÍVAŤ TIE NOHY, POZORNE SLEDUJ JEHO REAKCIU, ČI HO TOU VETOU NEZABIJEŠ. PRETOŽE ON BY SPRAVIL VŠETKO PRE TO, MAŤ TAKÚ ŠANCU, AKO TY.” Greg Plitt

Nezabúdaj! Disciplína je voľba medzi tým,čo chceš teraz a tým, čo chceš najviac.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s