Posadnutosť

Úroveň – Posadnutosť. Musíš byť posadnutý tým, čo chceš dosiahnuť. Stále na to myslieť. Podnikať kroky podľa plánu. Každá sekunda, každá minúta bude obetovaná, pre vyšší význam. Tvoje srdce bude biť, pre ten cieľ. Nezastavíš sa pred ničím. Odhodlane. Ako červená armáda, motivovaná vlastnými guľometmi. Späť ani krok! Zoskup každú bunku v tele. To je tvoja armáda. Tvoje telo, musí pracovať ako celok. Pomyslenie na to, čo chceš dosiahnuť, v tebe vyvolá zimomriavky. Ako vojnové bubny stredovekých kmeňov.

Miestami sa ti bude zdať, že si nepochopený. Máš pravdu. Ostatný nechápu tvoju cestu. O nich nejde. Hlavné je, aby si ty vedel kam ideš. Je to o tebe. Je to tvoj život. Dostaneš sa dokonca do bodu, kedy ani vlastná rodina nebude chápať kam smeruješ. To je v poriadku. Raz to pochopia. Uvidíš. Na druhej strane, nie je nič horšie, ako nebyť pochopený svojimi. To nie je tvoj problém. Musíš sa sústrediť. Chceš im predsa ukázať čomu neverili. Motivuj sa tým a ostatnými, ktorí ti neveria. Dokáž im, že ty si výnimočný. Si nezastaviteľný. Nezabúdaj na to.

IMG_806353988738656

Si schopný niečoho takého? Byť posadnutý cieľom? Nie je to ľahké. Bude ťa to stáť veľa úsilia. Možno budeš terčom posmechu. To ťa neodradí. Pretože ty si silnejší. Ty na to máš. Všetci sme výnimoční. Je len na nás, ako sa nastavíme. Porážka je stav mysle. Kým sa nevzdáš nemôžeš byť porazený. Sme vedení k tomu, byť len ovce. Vidieť niečo, čo je iné a zatratiť to. Tak sme učení. Treba to zmeniť. Nikdy sa nepostav do „radu“.

Všetko v živote, bolo raz nemožné. Nastal okamih, keď to niekto dokázal. Tak je to nemožné? Vynálezcovia všetkých storočí, sa stretávali s výsmechom. Bolo nemožné, predstaviť si lietať. Bolo nemožné stlačiť vypínač a rozsvietiť svetlo. Limity sú len v našej hlave. Vytvárame ich my sami. Musíš pracovať ako kladivo. Predstav si stenu. Chceš ju zbúrať. Pretože ťa limituje v ceste vpred. Nič sa ti nemôže postaviť do cesty. Hlavne nie prekážka, ktorú si si vytvoril sám. Zo strachu, že na to nemáš. 99% tvojich obáv, sa nikdy nenaplní. Možno nejde všetko ako by si chcel. To sa ani nikdy nestane.

IMG_919920696116190

Nepočúvaj ľudí, ktorí ti hovoria, že to nedokážeš. Oni to nedokázali. To nie je dôvod sa vzdať. Tá istá voda, ktorá rozvarí zemiak, urobí vajíčko na tvrdo. Budú ťa odhovárať. Budú ťa prosiť. Tá cesta vraj nikam nevedie. Oni to nedokázali, tak ani ty? To je kde napísané? Šokuj ostatných. Dokonči čo si začal. Úspech chutí lepšie, keď im dokážeš, že sa mýlili. Makaj ako maniak. Ver sám sebe. Tvoja budúcnosť je tvorená tým, čo robíš dnes. Život nefunguje na princípe Vianoc. Zaželám si niečo – dostanem to. Nedostaneš čo chceš. Dostaneš čo si zaslúžiš. K úspechu nevedie výťah. Choď pekne po schodoch.

IMG_1205049183284935

Ešte niečo ti musím povedať. Talent nejestvuje. Nie sú talentovaní ľudia. Ako sa opovažujem? Jednoducho. Ak niekto vyniká, tak si to zaslúžil. Pracuje na sebe denno – denne. Či je sviatok alebo víkend. Nepozná voľné dni. Talent je výhovorka. Najradšej ju používajú ľudia, ktorý nedokážu prijať fakt, že je niekto lepší. „On má talent na to.“ „Keby som mal jeho talent, tiež by som bol na tak.“ NEBOL BY SI!!! Pokiaľ veríš na talent, tak nie. Tvrdá práca. To je dôvod úspechu. Tak choď a pracuj na sebe. Všetko je to v tvojich rukách. BOJUJ!

Reklamy

One thought on “Posadnutosť

  1. Spätné upozornenie: Súťažím, súťažíš, súťažíme | Welcome, enter my Head

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s