Hlad

“Vlk na vrchole hory, nie je tak hladný, ako vlk šplhajúci na vrchol.”

Tento článok nebude o fyzickom pocite hladu. Bude o pocite hladu, ktorý nás zožiera kúsok po kúsku. Hlad po úspechu. Každí z nás má v sebe beštiu. Je hladná a chce, aby si ju nakŕmil.

secc

Kroky, ktoré sme ochotní podstúpiť v našej ceste na pomyselný vrchol, ju dokonale nasycujú. Každý deň potrebuje svoju dávku. No ak si myslíš, že po nasýtení bude spokojná, tak sa mýliš. Nikdy ťa neopustí. Bude stále s tebou a pýtať si viac. Každým krokom bližšie k cieľu, budeš musieť makať tvrdšie. Už z rozprávok, ktoré nám čítali rodičia vieme, že najcennejší podklad je strážený najväčším drakom. Preto sa každý deň musíš zlepšovať. Musíš byť pripravený bojovať o ten poklad. Vždy to bude len boj so sebou samým.

Tŕnistá cesta vytvára pravých víťazov. Na tej ceste sa budeš chcieť vzdať. Ale čo beštia. Stále bude hladná. Vzdať sa znamená krok späť. To by znamenalo premrhanú energiu. Tak potom načo začínať? Ostaň nečinný. Obviňuj ostatných z toho, že si neúspešný.

Are You Ready

Si pripravený? Vieš čo ťa čaká na konci tvojej cesty? Zistíš, že keď sa dostaneš na vrchol, objavíš ďalší ešte vyšší. Môže mať úplne iný význam. S úspechom môže ísť ruka v ruke sláva. Je možné, že túžiš po sláve. To prináša aj tie negatívne veci. Nie nadarmo vznikol KLUB 27. Ide o osobnosti hudobnej scény, ktoré zomreli vo veku 27 rokov. Preto aj názov KLUB 27. Môže za tým byť časté užívanie drog. Také správanie z niečoho plynie. Možno nezvládali pozornosť obrovských más ľudí. Zrazu ťa ľudia nasledujú. Hovoria ako ty. Robia to čo ty. Môžeš motivovať jedinca. Môžeš motivovať nekonečné zástupy.

hum

Každopádne platí. „Buď pokorný. Buď hladný. Vždy buď ten najtvrdšie pracujúci človek v miestnosti.“ – Dwayne Johnson

Neustále sa zlepšuj. Je jedno čo robíš. Nauč sa pravidlá hry, aby si ich vedel správne porušovať. Byť o krok vpred. Ak okolo teba plávajú väčšie ryby, buď úplne iným druhom zvieraťa. Vytvor si vlastnú hru, pravidlá a DOMINUJ.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s