Willard Carrol “Will” Smith Jr.

V minulom blogu, som spomenul túto postavu showbiznisu. Okrem vynikajúcich komédií, má v repertoári aj akčné filmy a dokonca seriál. Aby som nezabudol má aj niekoľko speváckych albumov. Dá sa povedať, že patrí aj medzi ženské idoly. Dnes, ale budem rozoberať hlavne motivačné citáty a napíšem k nim vlastný názor.

will smith1

Ty sa rozhoduješ, čo to bude, kto budeš, ty sa rozhodni a od toho bodu, ti zmizne z cesty aj vesmír.

To je pravda! Jedine ty sa rozhodneš kým sa staneš. Môžu od teba ľudia chcieť, aby si sa stal niekým, kým ťa chcú mať, ale posledné rozhodnutie je vždy na tebe. Dávno nežijeme v dobe, kedy sa rodičia rozhodovali za deti. Akurát tu je otázne, či sa ti vesmír bude pratať z cesty alebo ti pomôže. Podľa mňa, ak vesmír zaznamená tvrdú prácu, pomôže ti s dosiahnutím cieľu.

will smith2

Prvý krok je povedať, že ty môžeš. (Máš na to)

Pokiaľ si sám nepovieš, že to dokážeš tak, je jedno koľko ľudí ti bude veriť. Musíš uveriť v to, že si toho schopný/á. V niektorom blogu som spomenul: ak mi povieš, že niečo dokážeš alebo nedokážeš v oboch prípadoch máš pravdu. Predsa si sám o tom rozhodol ako to je.

will smith3

Nikdy nepodceňuj bolesť človeka, pretože pri všetkej úprimnosti, každý sa trápi. Niektorí ľudia sú dobrí v skrývaní bolesti, ako ostatní.

Vo filme „Never Back Down“ (Nikdy to nevzdávaj), je veta, ktorá mi utkvela v pamäti. „Nie si tu len ty Jake, každý má svoj vlastný boj.“ Všetci máme svoj boj, ktorý bojujeme a jedno o čo ide. Pre teba, môže byť boj druhých len prechádzka ružovou záhradou, ale nie každý môže byť tak psychicky odolný, ako ty. Hlavne, máme schopnosť vytvárať z malých problémov veľké. Premýšľame nad tým, čo sa môže zlé stať a zabúdame myslieť pozitívne. Koľko tvojich najhorších obáv sa potvrdilo v živote?

will smith4

Ak nerobíš niekoho život lepším, tak márniš časom. Tvoj život sa stane lepším, robením iných životov lepšími.

Môj uvítací citát, hovorí za všetko. „Na čo je človek, ktorý nerobí svet lepším?“ Tí z vás, ktorí navštevujú Deluxe Cross Team v Galante, to máte pred očami. To, je aj dôvod, prečo píšem svoj blog. Pomôcť ostatným nájsť cestu, ktorou sa vydajú. Ja som ju už našiel. Život funguje veľmi jednoducho. Pomôž tomu, kto to potrebuje a keď to budeš potrebovať pomoc ty, vždy bude nablízku. Áno, som o tom presvedčený aj pri pohľade na dnešný svet. Vždy sa nájde človek, ktorý ti pomôže v núdzi a možno to bude človek od, ktorého to nebudeš čakať. Mne sa to potvrdilo vo chvíli, keď som bol zranený a som za to vďačný. Preto budem stále veriť, že v každom z nás je dobro.

will smith5

V čom excelujem je smiešna, odporná pracovná etika. Vieš, kým ostatný spia? Ja pracujem.

V jednom z rozhovorov, ktorý som pozeral bola jedna zaujímavá vec. Smith povedal, že ak by s niekym išiel na bežiaci pás a mala by to byť súťaž, že kto skôr skončí tak, je schopný umrieť na páse, ale určite sa nevzdá. Nie je to ego, čo by ho poháňalo, ale boj s ním samým. Vždy, keď sa budeš porovnávať s niekym iným, musíš ísť do toho s tým, že v prvom rade ideš vyhrať sám nad sebou!

Reklamy

One thought on “Willard Carrol “Will” Smith Jr.

  1. Spätné upozornenie: Sylvester „SLY“ Stallone | Welcome, enter my Head

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s