Musíš padnúť

Prečo je dôležité občas naraziť, padnúť na pomyselné dno? Cesta k úspechu nie je prázdna. Je plná prekážok na, ktorých sa rozhoduje. Je to, ako šprint cez prekážky, ale nie je to šprint, ale dlhá, nekonečná cesta.

musis padnut2

Ak chceš byť úspešný, tvoje sústredenie musí byť tak intenzívne, že si ľudia budú myslieť, že si blázon.

Jeden z dôvodov, prečo musíme padnúť je, že práve tam sa ukáže ako veľmi chceš uspieť. Tam sa rozhoduje medzi víťazom a porazeným. Môžeš byť talentovaný, ale ak sa vzdáš pred prvou prekážkou, je tvoj talent zbytočný. Zlyhanie, je krok vpred. Zober si z neho, čo najviac a využi to vo svoj prospech. „Víťaz, sa nikdy nevzdáva a ten, čo sa vzdáva, nikdy nezvíťazí.“ Tiež som si niekedy myslel, že byť úspešným mne neprináleží. Teraz viem, že mi prináleží všetko po čom zatúžim. Nie, nie je to o namyslenosti! Viem, že ak za niečo budem bojovať, dostanem to.

Musíš zmeniť svoj „slovník.“ Nič nie je nemožné. Bolo nemožné, stlačiť tlačítko a rozsvietilo sa. Len preto, že jeden človek veril v to, že to možné bude, dnes máme svetlo. Preto si zasvieť a prepíš svoj slovník.

musis padnut1

Nezlyhal som. Len som našiel 10 000 spôsobov ako to nebude fungovať.

Je sranda ako si myslíme, že sme nesmrteľní do chvíle, keď nám vesmír dokáže opak. Minulý rok, som mohol prísť o všetko. Mal som vážne zranenie. (Hlavne na psychiku.) Práve to, bol môj pád. Pomyselné dno, keď som obviňoval všetko, ale ostával som slepí a nevidel som dôvod. Všetko sa deje pre niečo. Prvé dva týždne, po operácii kľúčnej kosti som bol doslova zdrvený. Nevedel som si predstaviť ako budem ďalej trénovať. Domček s kariet sa zrútil. Vtedy, som trávil viac času s jedným človekom, ktorý mi pomohol. Nastavil som si myslenie, na úplne inú úroveň. Znovu sa mi potvrdil fakt, že budovanie motivácie na minulosti, je tá správna cesta. Som menej povrchný a teším sa aj z maličkostí. To, bol môj dôležitý pád. Zlomový pád.

Nemôžeš mať šťastný život, keď máš negatívnu myseľ.“

Dokáž im že sa mýlili. POZOR!!! Nemôže to byť tvoj hlavný cieľ, ale nikto ti nemôže povedať, že niečo nedokážeš. Ak to niekto spraví, zober to ako motiváciu. Dokáž, že sa mýlil, že nemal pravdu. Mnoho ľudí, ťa bude chcieť vidieť zlyhať. Chcú mať pravdu, ale ty, im to predsa nedovolíš? Či áno?

musis padnut3

Posadnutý je slovo, ktoré leniví používajú, aby opísali odhodlaného

Neboj sa teda padnúť. Je to nová príležitosť, urobiť ďalšie kroky lepšie. Nech ťa zlyhanie motivuje.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s