Prvý krát

Takže tieto Vianoce, som prvý krát mimo rodiny. Pravdaže raz, to muselo prísť. Niektorý z nás, mali to šťastie a budú doma. My ostatní sa nebudeme opúšťať a spravíme si ich tiež.

V čase, keď vyšiel článok, robíme šalát na zajtrajšiu, blokovú večeru. Väčšina z nás, bude mať losos a budeme robiť a kapustnicu. Dokonca, nám vyšli v ústrety aj so službami, a tak môžeme v kľude večerať.

Článok píšem po BBQ, ktoré sme si urobili ako celá čata. Argentínci grilovali jahňacinu a kuracinu. Parádne sme sa nasmiali pri tzv. Secret Santovi. Pred mesiacom, si každý z nás, vytiahol jedno meno a tomu, mal kúpiť darček. Cena sa mala pohybovať okolo 10€. Fantázii sa medze nekládli. Vytiahol som si Brita, s ktorým si rozumieme a je s ním sranda. Celkom som sa tešil, že mám akurát jeho. Dostal veľkú šálku s nápisom SIZE MATTERS (na veľkosti záleží) a ružovú, 1kg činku. Princíp bol, aby to bolo aj vtipné a on necvičí. Šálke sa veľmi tešil.

Sú sviatky, kedy je dôležité, aby bola rodina spolu. Nejde o darčeky. Aj tak, čím sme starší, tak na tých darčekoch vôbec nezáleží. Vekom pochopíš, že najväčším úspechom je, keď sa dokážete spolu stretnúť a osláviť Vianoce. V našej rodine, to našťastie funguje vynikajúco. V podstate, budem s rodinou aspoň cez internet. Vybral som si nasadenie do operácie a aj toto, je jedna z cien, ktoré musím zaplatiť.

prvy krat1

Všetkým doma, prajem pokojné prežitie sviatkov a šťastné a veselé Vianoce!

MFT28 aktualizácia

Dva týždne za mnou a celkom sa mi páči tento tréningový plán. Musel som urobiť menšie zmeny, ale väčšinu plánu trénujem tak, ako má byť.

V prvom rade, necvičím dva krát za deň. Nedalo sa to spojiť s pracovnými povinnosťami.

Ďalej, musel som vynechať niektoré cviky. Z jednoduchého dôvodu a ten je, že niektoré pohyby nezvládam, kvôli predošlému zraneniu kľúčnej kosti.

Tréning nôh, netrénujem úplne celý. Mám ich vo veľmi dobrom stave a aj tak rastú, ako z vody. Ten, kto ma pozná viem o čom hovorím. A nechcem mať nohy, ako dinosaurus :D.

prvy krat2

Určite, ho budem trénovať viac ako štyri týždne. Je to dobrý tréningový plán.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s