Sylvester „SLY“ Stallone

Sylvester Gardenzio Stallone je americký herec, ktorého netreba predstavovať. Má na konte nespočetne veľa filmov a je aj producent. Tento článok, bude podobný, ako bol o Will Smith-ovi, ktorý nájdeš tu – https://callmebaco.com/2017/11/29/willard-carrol-will-smith-jr/

Všetci poznáme filmy o boxerovi Rocky Balboa. No nie všetci, vedia o tom, že to napísal sám a predal scenár, pod podmienkou, že bude hrať Rockyho. V podstate, má Rocky sedem častí, ak počítame aj film Creed, čo je pokračovanie ságy.

sly1.jpg

Život nie je o tom, ako silno dokážeš udrieť. Je o tom, koľko rán príjmeš a nezastavíš sa.

Asi najslávnejší citát z filmu Rocky, ktorý poznáme všetci. Ako vysvetľuje vo filme, ide o metaforu k životu. Je jedno, koľko krát ťa život zhodí a ver mi, že ťa zhodí. Musíš vstať a bojovať ďalej. Čas sa nezastaví len preto, lebo ty si padol. Čas, je obmedzený a plynie rýchlejšie, ako si myslíme.

sly2

Teraz, ak poznáš svoju hodnotu, choď a zober si, čoho si hodný.

Moja otázka znie, poznáš svoju hodnotu? Zároveň moja odpoveď je, že je nesmierna a len ty, môžeš zvyšovať alebo znižovať, túto hodnotu. Rozhodnutie je na tebe, tak si ju urči a správaj sa podľa toho! Choď si pre všetko, po čom túžiš.

sly3.png

Žiť pre nič alebo umrieť pre niečo. Ty si vyber.

Bezcieľne žiť alebo byť ochotný umrieť pre to, čo naozaj chceš. Podobný článok, tu už bol pred tým. Na mojom blogu, patrí medzi najčítanejšie. Článok tu – https://callmebaco.com/2017/05/14/prezivanie/ 

sly4

Nebudeš mať život, kým nezačneš veriť v samého seba.

Ak si mi doteraz neveril, tak tu je dôkaz. Krutou pravdou je, že v dnešnej dobe je sebadôvera, zamieňaná za namyslenosť. Ľudia sa boja vyzerať sebavedomo, aby ich náhodou neodsudzovali. Odsúdia ťa, ale iba tí, ktorí by chceli byť tiež sebavedomí. Vždy, ťa bude chcieť odradiť od cieľa ten, ktorý ti závidí, že máš odvahu ísť si za svojím snom.

sly5

Nie je koniec, kým je koniec.

Nikdy nie je neskoro začať. Nečakaj kým ti smrť zaklope na dvere. Budeš to ľutovať!

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s