Už bude koniec!

Dni plynú a blíži sa koniec roka. Možno si niektorý z vás, dali predsavzatia. Alebo sa chystáte? Posilňovne, budú praskať vo švíkoch. Budú plné ľudí, ktorí čakajú na nový rok, aby začali cvičiť.

Prečo si nezačal už dnes?! Počas celého života, sú len dva dni, kedy nemôžeš nič zmeniť. Včera a zajtra. So zmenou, musíš začať vždy, keď sa deň, bude volať DNES!

Už bude koniec2

Určite nechcem povedať, že novoročné predsavzatia, sú blbosť. To nie. Môžeš si ich dať, ale k veľkému plánu, si naplánuj aj malé kroky, aby si sa dopracoval k veľkému. Takto nestratíš motiváciu a dokončíš, čo si začal!

Môžeš pohnúť horou, kameň za kameňom!“

Ďalšie pravidlo: Nenechaj sa ovplyvniť okolím. Ak to chceš, tak nepočúvaj názory, aby ti zmenili postoj. Vypočuj si názor, aby si si zapísal meno toho, kto ti neveril a dokázal si mu, že TY na to máš. Ver si!

Už bude koniec1

Nič sa nezmení, pokiaľ sa nič nezmení!“

Toto platí, pre úplne všetko, čo sa pokúsiš. Možno si povieš, že by si chcel niečo zmeniť, ale nie si človek, ktorí by to dokázal. V živote platí, že všetko príde v ten správny čas. A ten čas, potrebuješ na to, aby si zo seba urobil človeka, ktorý na to, bude mať. Ktorý si to zaslúži, pretože na tom pracoval.

Dobre povedzme, že chceš začať, ale nevieš ako. Dnes je obrovská šanca, že 99,9999999999% vecí, ktoré zadáš do googla, tak aj nájdeš. Buď „hladný“ po vedomostiach. Taktiež neostaň, len na jednej stránke. Prečítaj mnoho stránok, prečítaj si mnoho názorov. Všetci máme iný uhoľ pohľadu a všetky môžu byť správne. Pravda v podstate neexistuje! Ak ti nestačí internet, choď do knižnice alebo kníhkupectva. Tak, ako bude rásť tvoja knižnica, budú rásť tvoje vedomosti a tvoja osobnosť. Mysli na to!

Už bude koniec3

Fakt je, že by som mohol oddychovať, ale píšem tento článok. Neľutujem sa! Baví ma písať a som rád, za pozitívne ohlasy. Ide však o to, že musím obetovať čas, ak chcem niečo dokázať. Vždy budeš musieť niečo obetovať. Prestaň myslieť, len v „krabici“. Otvor ju, vysyp všetko, čo vieš a zahoď ju. Nepotrebuješ ju! Prečo, by si sa mal obmedzovať, ohraničovať? Máme dostatok hraníc, ktoré môžeme prekonávať. Nevytvárajme umelo ďalšie!

cad047b0a74a882d6de1c5c252ab7452

Tak poď na to! Začni budovať, lepšie ja!

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s